Tereza Tmějová

Kapela, Kytara
Fotografie člena

Fotogalerie

Dotazník

Od kdy jsem v GOOD WORKu?

od září 2020

Co mě dokáže dost pobavit?

Je to hloupé, ale nejvíc mě rozesmějou asi pády... ovšem pokud se nikomu nic nestane... Když se stane, je to o to hloupější, když se mi to nedaří skrýt.

V jakém oblečení se cítím nejlépe?

Košile s dlouhým rukávem, ideálně kostkovaná a gatě.

Oblíbená sportovní aktivita?

Očividně mě "baví" běhat, protože pravidelně běhám na autobus a to dokonce se zátěží ve formě krosny. Naštěstí to není daleko, čili se to dá ještě přežít. A vlastně ještě cyklistika jako transportní prostředek... pokud nefouká protivírt. To bývám celkem protivná, když do toho dáte tolik síly, ale ve finále skoro stojíte na místě.

Oblíbená příloha k jídlu?

Rýže

Oblíbená výmluva?

Už mám něco jiného...

Co bych nevzal do ruky?

Hada

Jídlo, které bych nejraději nejedl?

Česnek

V kolik obvykle vstávám a chodím spát?

Vstávám cca od 4:00 do 11:00 v závislosti na tom, co mě ten den čeká a chodím spát cca od 22:00 do 2:00, někdy aj později.

Jaké filmy mě nebaví?

Ne, že nebaví, ale nemám ráda horory. Kdyby bylo jen na mně, skončím s ním celkem brzo. Ani ho nepustím. Ale když už se musím koukat (ideálně skrz prsty jen na pár centimetrů obrazovky) na horor s někým, kdo to vybral, leká se aj ten, kdo se normálně neleká. Mám na tom svůj podíl, protože já se lekám úplně všeho (někdy tam nic ani nemusí být, ale fantazie pracuje).

Co mě dokáže vytočit?

Nevadí mi, když někdo hraje na moje hudební nástroje... ale jakmile mi s nimi někdo hýbe, šteluje je, tak to mě dokáže vážně vytočit, když vrácení či usazení do jejich původního stavu trvá déle jak 10 minut.

Co se mi honilo hlavou, když učitel tělocviku vyhlásil, že se poběží 1500m?

"Neeee!!! ...Jako really?"

Oblíbená hra?

Ubongo

Oblíbená pracovní činnost?

Vysávání, protože vysavač dělá hluk a jako jeden z mála mě doprovází, když si při uklízení zpívám.

Zeptejte se člena

*
*